CL31C471KBCNBNC
Mfr.Part #
CL31C471KBCNBNC
Datasheet
CL31C471KBCNBNC
Description
CAP ARRAY 470PF 50V NP0 1206
Stock
541
Capacitance :
470pF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V